Web Tasarım ve Geliştirme

Web Tasarım ve Geliştirme

Web Tasarım ve Geliştirme

Sosyal, mobil ve arama motoru optimizasyonu (Arama Motoru Optimizasyonu - SEO) için optimize edilmiş Web Tasarım Çözümleri ile birlikte Çevrimiçi Mağazalar, Portallar, Platformlar, Yazılımlar, Dinamik Web Siteleri ve çok daha fazlasını oluşturuyoruz. Şirketinizin, acentenizin, markanızın ve / veya ürünün web üzerindeki global varlığını derinlemesine analiz ediyoruz ve konumunuzu zenginleştirmek amacıyla web tasarım çözümlerinin uygulanmasını sağlıyoruz.

.Temayı ve tasrımı seçin

Farklı bölümler ve işletmeler için temalar ve planlarımız var, siz hangisinin işiniz için uygun olduğunu seçin ve web sitesi veya telefon aracılığıyla bize ulaşın, web sitenizi oluşturmakbizim için bir zevk olacaktır!

.Aklınızdaki özellikleri bize gönderin

Sitenizi talep ettikten sonra, yeni web sitenize eklenecek içeriği düzenlemenize yardımcı olmak için fikirlerimizi, işinizi ve elbette bilgilerinizi öğrenmek üzere sizinle iletişim halinde olacağız. 

.Arkanıza yaslanın ve web sitesi kurulumunu bekleyin

istekleriniz, fikirleriniz toplandıktan sonra isteğiniz doğrultusunda ekibimiz sitenizin yazılımını kodlayıp size özel hale getirecek, Web sitenizin kodlaması bittikten sonra web siteniz onay için size bildirilecek ve siz istediğinizi almışsanız mail onayı yapacaksınız (genelde müşterilerimiz ilk seferde onaylıyorlar.).